Zahájení distanční výuky

30.09.2020

Vážení studenti,

od pondělí 12. 10. 2020 všechny střední školy přechází na základě mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví na distanční výuku. Ta je povinná pro všechny žáky bez rozdílu formy vzdělávání. Je nutné, abyste si uvědomili, že vzdělání distanční formou je v plném rozsahu rovné prezenčnímu studiu. Pamatujte, že hodnocení nasbírané během distanční výuky se započítává do hodnocení celého pololetí. Distanční výuka nejsou prázdniny.

Přehled videokonferencí, které se v nadcházejících týdnech budou konat, máte ve svých osobních googlovských kalendářích. 

Ministr školství Vám prodloužil podzimní prázdniny o 26.10.2020 a 27.10.2020. Doufám, že následující 3 týdny ovlivní stav pandemie v ČR tak, že se ve škole sejdeme již po podzimních prázdninách.

Věnujte prosím tento čas na studijní přípravu směřující ke zdárnému ukončení pololetí a během nadcházející doby vás prosím o společenskou zdrženlivost. Jedinec sám toho moc nezmůže, ale pokud se budeme všichni chovat v souladu s opatřeními ministerstva zdravotnictví, tuto nehezkou dobu zkrátíme.

Přeji vám vše dobré!

Renata Motyčková