Stránka pro uchazeče 

Vítejte na stránce Spošky, která je určena pro všechny z Vás, kteří máte zájem u nás v příštím školním roce studovat. Současná situace nám s největší pravděpodobností neumožní se s Vámi osobně setkat na prezentacích středních škol, které se každý rok konaly v rámci třídních schůzek nebo na prezentačních akcích pro žáky a rodiče. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro Vás připravit právě tuto konkrétní stránku, na které vybíráme vše podstatné pro zájemce o studium na naší škole. Budeme samozřejmě rádi, pokud nás kontaktujete telefonicky nebo emailem. Vše s Vámi podrobně projdeme a zodpovíme veškeré Vaše případné dotazy, týkající se studia na naší škole.

V současné době tuto stránku neustále upravujeme. 

Přijďte se k nám virtuálně podívat

Vzhledem k pandemii předpokládáme, že se tradiční dny otevřených dveří nebudou konat, proto jsme vytvořili následující video, které bylo natočeno poslední den, kdy byla možná účast žáků ve středních školách. 

Kontaktovat nás můžete i pomocí videokonferencí

Pokud byste se rádi s námi spojili a chtěli byste se dozvědět o naší škole více, stačí se připojit na videokonference, které jsou uvedeny níže. Další videokonference budou přidávány podle potřeby. Videokonference jsou organizovány prostřednictvím portálu google meat. Vám postačí kliknout pouze na daný den.

Proč si vybrat naši školu

Máme mnoho forem a typů studia. Každý z Vás si jistě vybere.

Na naší škole je mnoho různých zajímavých služeb pro naše studenty.

Třeba Vám tohle může pomoci ve výběru.