Stránka pro uchazeče 

Vítejte na stránce Spošky, která je určena pro všechny z Vás, kteří máte zájem u nás v příštím školním roce studovat. Současná situace nám s největší pravděpodobností opět umožní se s Vámi osobně setkat na prezentacích středních škol, které se každý rok konaly v rámci třídních schůzek nebo na prezentačních akcích pro žáky a rodiče. Přesto jsme pro Vás připravili konkrétní stránku, na které vybíráme vše podstatné pro zájemce o studium na naší škole. Budeme samozřejmě rádi, pokud nás kontaktujete telefonicky nebo emailem. Vše s Vámi podrobně projdeme a zodpovíme veškeré Vaše případné dotazy, týkající se studia na naší škole.

Vážení uchazeči, vážení rodiče,

letošní dny otevřených dveří budou konány dvojím způsobem. Několikrát do měsíce ve čtvrtek se s námi můžete setkat v aplikaci  Meet od 18.00 do 18:45 hodin v přátelském rozhovoru s ředitelkou školy a vyučujícími. Začínáme na konci listopadu. Odkaz na videokonference najdete na této stránce níže.

1. února 2024 od 18:00 hodin (online)

Pokud budete chtít nahlédnout do prostor školy, můžete nás navštívit 14. 12. 2023 od 16.00 do 18.00 hodin ve budově školy Na Tobolce 389, 506 01 Jičín.

Proč si vybrat naši školu

Máme mnoho forem a typů studia. Každý z Vás si jistě vybere.

Na naší škole je mnoho různých zajímavých služeb pro naše studenty.

Třeba Vám tohle může pomoci ve výběru.