Stránka pro uchazeče 

Vítejte na stránce Spošky, která je určena pro všechny z Vás, kteří máte zájem u nás v příštím školním roce studovat. Současná situace nám s největší pravděpodobností opět umožní se s Vámi osobně setkat na prezentacích středních škol, které se každý rok konaly v rámci třídních schůzek nebo na prezentačních akcích pro žáky a rodiče. Přesto jsme pro Vás připravili konkrétní stránku, na které vybíráme vše podstatné pro zájemce o studium na naší škole. Budeme samozřejmě rádi, pokud nás kontaktujete telefonicky nebo emailem. Vše s Vámi podrobně projdeme a zodpovíme veškeré Vaše případné dotazy, týkající se studia na naší škole.

Vážení uchazeči, vážení rodiče,

letošní dny otevřených dveří budou opět online. Několikrát do měsíce ve čtvrtek s námi můžete setkat v aplikaci  Meet od 18.00 do 18:45 hodin v přátelském rozhovoru s ředitelkou školy a vyučujícími. Začínáme na konci listopadu. Odkaz na videokonference najdete na této stránce níže.

Pokud budete chtít nahlédnout do prostor školy, určitě najdeme po předchozí domluvě společný termín .

Přijďte se k nám virtuálně podívat

Vzhledem k pandemii předpokládáme, že se tradiční dny otevřených dveří nebudou konat, proto jsme vytvořili následující video, které bylo natočeno poslední den, kdy byla možná účast žáků ve středních školách. 

Kontaktovat nás můžete i pomocí videokonferencí 

Pokud byste se rádi s námi spojili a chtěli byste se dozvědět o naší škole více, stačí se připojit na videokonference, které jsou uvedeny níže. Další videokonference budou přidávány podle potřeby. Videokonference jsou organizovány prostřednictvím služby Google Meat. Vám postačí kliknout pouze na daný den.

Pokud se budete chtít připojit přes tablet/mobil, prosím nainstalujte si aplikaci Google Meet. Pro přihlášení do aplikace potřebujete Google účet. Pokud jej nemáte, je nutné si ho založit.

  • Návod na získání google účtu
  • Proč si vybrat naši školu

    Máme mnoho forem a typů studia. Každý z Vás si jistě vybere.

    Na naší škole je mnoho různých zajímavých služeb pro naše studenty.

    Třeba Vám tohle může pomoci ve výběru.