Ze života školy

 V rámci GDPR nezveřejňujeme žádné fotky. Chráníme tak naše žáky.

Rádi bychom Vás pozvali na maturitní ples naší školy, který se koná dne 24. 11. 2023. Všichni jste srdečně zváni!

V úterý 7. listopadu 2023 se na palubovce Střední školy technické a řemeslné Nový Bydžov konalo první kolo středoškolské futsalové ligy - královéhradecké divize, pod záštitou FAČR. Naše škola vyslala do boje silný tým, složený z aktivních hráčů fotbalu. Los nám přidělil Střední technickou a řemeslnou školu Nový Bydžov, Masarykovu obchodní akademii...

V rámci PROJEKTOVÉHO DNE EKOLOGIE (27. 9. 2023) se studenti zabývali několika tématy spojenými s ekologií a životním prostředím. Studenti druhého ročníku měli hlavní téma ELEKTROSPOTŘEBIČE, ty jsou nedílnou součástí našich životů. Diskutovali o nejrůznějších typech spotřebičů, jejich využití, spotřebě energie. Společně přemýšleli, jak lze pomocí...

Podzim je u nás časem zahraničního výletu. Letos jsme zvolili Rakousko.

IQ Landia

02.10.2023

Ve čtvrtek 14. 9. 2023 vyrazili studenti prvních ročníků směr Liberec. V rámci výuky fyziky je čekala návštěva vzdělávacího centra iQLANDIA. Po příjezdu byl nejprve čas na samostatné prozkoumání expozic, ve kterých měli studenti výbornou příležitost si všechny experimenty i expozice vyzkoušet, prohlédnout si, co je zajímá, přičemž nemuseli nikde...

Mindfulness

19.09.2023

Všímavost, bdělé vnímání přítomnosti, duchaplnost je dovednost, která nám pomáhá zvládat náročné situace tak, abychom během nich nejednali impulzivně a byli schopni mít své emoce pod kontrolou. Pomáhá také lépe zvládat stresové situace, jednat v klidu a s rozvahou.

"Adapťák"

19.09.2023

Dvanáctý a třináctý den měsíce září byl ve znamení adaptačního kurzu prvních ročníků. Tento kurz je důležitý pro vytvoření dobrých třídních vztahů ve vazbě učitel žáci a žáci mezi sebou.

i o prázdninách můžete využít konzultací svých vyučujících ve dnech dle následující tabulky. Opravné termíny se konají 30. 8. 2023 od 9:30 hodin.

Tento týden se odstartují krajská kola soutěže Ekonomické olympiády. Po dvou letech, kdy se soutěžilo online, se žáci setkají prezenčně. Jsme velice rádi, že ač jsme malá škola, naši žáci se vždy probojují mezi 50 nejlepších žáků v královehradeckém kraji. Letos se mezi úspěšné řadí: Filip Matějka a Glos Martin. Gratulujeme!

Florbal

03.01.2023

I když je naše škola malá, účastníme se každoročně florbalového turnaje Subterra Cup chlapců. Letos se konal 16.12.22 v Jičíně. Turnaj je určen pro všechny studenty SOŠ, SOU, OA a vyššího stupně GYMNÁZIÍ. A jak to dopadlo? Podívejte se na výsledkovou listinu.