Ze života školy

 V rámci GDPR nezveřejňujeme žádné fotky. Chráníme tak naše žáky.

Týden vzdělávání dospělých se v Královéhradeckém kraji uskutečnil v termínu od 8. do 12. listopadu 2021. Týden vzdělávání dospělých 2021 je realizován pod záštitou Královéhradeckého kraje ve spolupráci s Asociací institucí vzdělávání dospělých ČR, která je nositelem ochranné známky Týdny vzdělávání dospělých.

dne 22. a 29. 11. 2021 proběhne na všech školách ČR screeningové testování. Testování bude probíhat na stejném principu jako testování, které proběhlo v září. Testuje se vždy v pondělí o 1. vyučovací hodině nebo první den příchodu do školy, pokud není žák v pondělí přítomen. Z tohoto důvodu nebude docházet automaticky k odchodu celé třídy do...

Stužkovací večírek je jednou z akcí, kterou si režírují žáci zcela sami. Ačkoliv někteří studenti zastávají názor, že nejlepší stužkovací večírek je takový, ze kterého si toho moc nepamatují, většina z nich volí slavnostní formu s předepsaným scénářem.

V minulém roce jste kvůli COVIDu nemohli, ale letos se s námi opět můžete setkat na prezentaci středních škol v Kulturním domě v Jičíně ve dnech 15. 10. a 16. 10. 2021. Těšíme se na Vás a na Vaše dotazy!

I když se dva měsíce prázdnin zdají jako dlouhá doba, prázdniny utekly jako voda. Volné letní dny jsou krásná věc, ale mají jednu neúprosnou vlastnost: vždycky brzo skončí a najednou se v kalendáři objeví 1. září.

Jsme velmi rádi, že po dlouhé době konečně můžeme přivítat naše studenty ve škole. Dne 24. 5. 2021 MŠMT ČR je opět umožněna osobní přítomnost žáků ve SŠ v plné šíři. Jedinou mimořádnou povinností žáků a pracovníků školy je účastnit se antigenního testování vždy 1x za 7 dní. Žáci se budou testovat v pondělí o 1. vyučovací hodině. Pracovníci školy...

Ekonomika a ekonomie nás všechny provází po celý život a téměř na každém kroku. I proto se začaly organizovat ekonomické olympiády pro celém světě.

I během distanční výuky nesmíme zapomínat na výuku dopravních témat. Proto jsme se v úterý 30. března zapojili do projektu Nehodou to začíná. Tento projekt je interaktivní preventivně edukační pořad pro studenty ve věku 15-20 let. Je určen všem začínajícím i budoucím řidičům motorových vozidel. Nečekejte však nudnou přednášku, ba naopak velmi...

Po jarních prázdninách jsme se rozhodli zorganizovat velké dotazníkové šetření, které bylo zaměřeno na distanční výuku. Žáky jsme anonymně zpovídali. U části otázek měli na výběr a u nějakých měli volný prostor. A Jaké byly otázky?